Hakkımızda

Kaliteli ürün için iyi bir Ar-Ge, iyi bir Ar-Ge için iyi bir laboratuvar gerekir. BorfitLab bu amaç ile kurulmuştur ve bir Turan Borfit markasıdır.

Turan Borfit, kuruluş tarihi 1995 yılından bu yana faaliyettedir. İnsana ve doğaya saygılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İnşaat sektöründe tamamıyla son teknolojilere dayalı ve yerli malı üretimi ile yer almaktadır.

Kendi alanında uzman ekibi ile inşaat alt yapı sektöründe Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir.

Pe boru ek parçalarının üretiminde ve kalite kontrolünde aşağıdaki standartlara göre tüm testler uygulanmaktadır.

Yoğunluk Tayini (Metot A) TS EN ISO 1183-1, Kütlesel Erime Akış Hızı (MFR) Tayini (Metot A) TS EN ISO 1133-1, İç Basınca Direncin Tayini TS EN ISO 1167-1, Kalsinasyon ve Piroliz ile Karbon Siyahı Miktarının Tayini ISO 6964, Pigment veya Karbon Siyahının Dağılım Derecesinin Değerlendirilmesi TS ISO 18553, Çekme Testi TS ISO 13953, Sıyırarak Ayırma Testi TS ISO 13954, Sıkıştırarak Ayırma Testi TS ISO 13955, Uçucu Madde Muhtevası TS EN 12099, Oksidasyon İndüksiyon Süresinin Tayini (OIT) (DSC Metodu) TS EN ISO 11357-6, Darbe Deneyi TS EN 1716, Boyut Ölçümü (Et Kalınlığı, Çap, Ovalite, Uzunluk) TS EN ISO 3126

Boru ek parçaları ancak test ve kontroller tamamlandıktan ve TURAN BORFİT onayı alındıktan sonra sevk edilir.

BorfitLab Ar-Ge çalışmaları şu kalite sertifikalarının alınmasına önayak olmuştur: Certificado Aenor De Producto, La Marca Aenor De Producto, Udem Attestation Cetrificate Of Machinery, Kema Electromagnetic Compability Certificate, Сертиоикат Соответствиг, Сертиоикат ВIДПОВIДHOCTI, MIHICTEPCTBO OXOPOHИ 3ДOPOB’Я УKPAIHИ ДEPЖABHA CAHITAPHO-EШДEMIOЛOГIЦHA CЛУЖЬA, Сертиоикат ВIДПОВIДHOCTI, Halk Sağlığı Analiz Raporu, TÜV – SÜD Sertifikası, Udem Iso 14001 : 2004, TSE Uygunluk, “Ен Джи Ен” ООД гр. Xacково, WRAS, Yerli Malı Belgesi, Saudi Arabia Approval, Sonelgaz Credeg.

DENEY TALEP VE TEKLİF FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

EK PARÇA ve BORU TESTLERİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

• Su borusu patladı, cadde göle döndü,
• Su borusu patladı, otobüsteki yolcular boğulma tehlikesi geçirdi
• İzmir’de patlayan su borusu caddeyi şelaleye çevirdi,
• Trabzon’da su borusu patladı: 1 yaralı,
• Su şebekesi patladı yolları sel aldı!
• Kanada’nın Montreal şehrindeki bir su şebekesinin patlaması sonucu çevredeki pek çok bölge sular altında kaldı.

Yukarıda verilen örnekler  bu konu ile alakalı bulunan on binlerce örnekten sadece çok  küçük bir kısmıdır. Bu örnekler EK PARÇA ve BORU TESTLERİNİN NEDEN ÖNEMLİ olduğunun birer kanıtıdır.

NE YAPILMALIDIR?

Standartlara uygun kaliteli boru ve ekleme parçaları kullanılmalıdır.

AYRICA ÜRÜN KALİTESİ DIŞINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

1- Şebeke dizaynı hesaplarının doğru şekilde yapılması gerekir. 2- Kaliteli işçilik kullanılmalıdır. Örneğin kaynak işçileriniz ehil mi? Sertifikalandırılmış mıdır?

KAYNAK İŞÇİLERİNİZE TURAN MAKİNA PLASTİK BORU SİSTEMLERİ OLARAK SAHADAKİ KAYNAKLARIN DOĞRU YAPILMASI ADINA ÜCRETSİZ EĞİTİM VERİYORUZ.

Galeri

Laboratuvar ve çalışmalarımızdan kesitler.

Hızlı İletişim

Bu paneli kullanarak mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Sending

BorfitLab © 2020 bir Turan Borfit markasıdır. Web Çözüm Ortağı MY El Yapım

Log in with your credentials

Forgot your details?